Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
04 Aralık 2018 - Salı 18:52 Bu haber 1370 kez okundu
 
Tüm Emekli-Sen’den Başkan Özakcan'a ziyaret
Tüm Emekli-Sen Aydın Şubesi, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti. Tüm Emekli- Sen Aydın il Şube Başkanı Erdal Demir, ziyarette sendikanın çalışmaları hakkında Başkan Özakcan’a bilgiler verdi.
GENEL Haberi
Tüm Emekli-Sen’den Başkan Özakcan'a ziyaret

AYDIN- Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a düzenlenen nezaket ziyaretine Tüm Emekli-Sen Aydın Şube Başkanı Erdal Demir, Başkan Yardımcısı Sadettin Çetin, Yönetim Kurulu Üyeleri Dursun Ali Ağgül, Enver Delioğlan, Servet Demir, Pelin Güçtekin, İsmet Çınar ve Ercan Elalmış eşlik etti.

Bağımsız bir sendika olan ve geçtiğimiz günlerde kongresini tamamlamış Tüm Emekli- Sen Aydın Şube Başkanı Erdal Demir, şunları söyledi:

”Aydın ve bölgesinde ki emeklileri sendika çatısı altında toplamak istedik. Örgütlülük gücünü artırmak, Türkiye’deki Tüm Emekliler Sendikası’nın yasal ve demokratik mücadelesine bölgeden katkı koymayı hedefledik. Sendikamız hakkında istişarelerde bulunmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bizlere zaman ayıran Efeler Belediye Başkanımız Sayın M. Mesut Özakcan’a çok teşekkür ederiz.”

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, düzenlenen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tüm Emekli-Sen Aydın Şubesi Yönetimi’ne çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Mesut Özakcan, Tüm Emekli-Sen, Erdal demir, Sadettin Çetin
Yorumlar
Haber Yazılımı