Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 15:25 Bu haber 2532 kez okundu
 
Şekerbank ve AYESOB’tan “Kapımız Esnafa Açık Protokolü”
“Anadolu Bankacılığı” misyonu doğrultusunda üretimi destekleyen Şekerbank, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı.
EKONOMİ Haberi
Şekerbank ve AYESOB’tan “Kapımız Esnafa Açık Protokolü”

Kent Sokakları

AYDIN - Şekerbank Aydın Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank Ege Bölge Müdürü Adnan Özbek ve Şekerbank Aydın Şube Müdürü Rüstem Şahin ile Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan arasında Aydın Esnaf Odaları Birliği’nde düzenlenen bir törenle imzalandı.

Esnafa 3 ay ödemesiz, 3 ayda bir taksit ödemeli vade avantajı

“Kapımız Esnafa Açık” protokolü ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veyta 3 ayda bir taksit ödemeli ve 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca, protokol kapsamında odaya kayıtlı olan esnafın maliyetlerini rahat yönetebilmeleri için farklı ücretler ödemeden kullanabilecekleri komisyonsuz sabit ücretli “fiks Pos” ürünü de sunuluyor. “Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep “açık” kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Ege Bölge Müdürü Adnan Özbek, “bu projenin mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim kapıları hep açık kalsın mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Özbek, “Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak ve onların rekabet gücünü arttıracak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.”

AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan ise “Esnaf ve Sanatkarı destekleyecek olan her projenin altına imza atarız bunu her defasında dile getiriyoruz. Başlatılan “Açık” projesinde Esnafımızın kalkınabilmesi için güzel bir adım olabilir. Yaptığımız ve yapacak olduğumuz her proje, bütün çabalarımız küçük esnafı daha ileriye taşıyabilmek için. Umuyorum ki her daim sizlere Esnaf ve Sanatkarlarımızla ilgili daha da güzel haberler veririz” diye sözlerini noktaladı

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AYESOB, Şekerbank, Selahittin Çetindoğan. kapımız esnafa açık
Yorumlar
Haber Yazılımı