Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 14:57 Bu haber 1051 kez okundu
 
Nazilli Belediye Meydanı pırıl pırıl
Nazilli Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin, Belediye Meydanı’nda hummalı bir temizlik çalışması başlattığı bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Nazilli Belediye Meydanı pırıl pırıl

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, ilçe genelinde gerçekleştirilen temizlik çalışmalarıyla göz dolduran Nazilli Belediyesi, Belediye Meydanı’nda hummalı bir temizlik çalışması başlattı.

Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Nazilli’mizin sirkülasyonu en yüksek yerlerinden biri olan Belediye Meydanı’mızda hummalı bir temizlik çalışması başlattık. Sabah erken saatlerde mesaiye başlayan tüm emekçi kardeşlerime özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Nazilli’mizin hem merkez hem kırsal mahallelerinde ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Belli bir plan ve program çerçevesinde çalışmaların devam edeceğini söyleyen Başkan Özcan, Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi olarak yakalanan uyumun her alanda olduğu gibi ilçe temizliğinde de en iyi şekilde yansıtılacağını vurguladı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Kürşat Engin Özcan, Belediye Meydanı
Yorumlar
Haber Yazılımı