Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 17:24 Bu haber 738 kez okundu
 
Milletvekili Yıldız’dan Başkan Özcan’a ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız’ın, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ettiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Milletvekili Yıldız’dan Başkan Özcan’a ziyaret

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek, Nazilli Bölgesi’nde hayata geçirilecek projelerle ilgili gereken desteği vereceklerini söyledi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi’nin uyum içinde çalışmasının büyük önem taşıdığını söyleyen Yıldız, “Başkanımızla dışarıda her zaman görüşüyoruz. Bugün hem Nazilli’deki programa katıldık hem de başkanımızı ziyaret ettik. Nazilli’nin başarılı bir belediye başkanı var. Nazilli’yi çok ileriye götüreceğinden hiçbir kuşkum yok. Bundan sonra başkanıma başarılar diliyoruz. Sayın Özlem Çerçioğlu’nun gereken desteği vereceğinden hiçbir kuşkum yok. Bundan sonra Nazilli halkı hizmet görecek. Ben bu konuda başkanımıza güveniyorum. Kendisini yıllardır tanıyorum. Hepimiz göreceğiz; Nazilli 5 yıl sonra farklı bir yere gelecek” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretlerinden dolayı Yıldız’a teşekkür eden Başkan Özcan, “Sayın vekilime nazik ziyaretlerinden ve kıymetli düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bizler de inşallah bu güvene layık olacağız” diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Hüseyin Yıldız, Kürşat Engin Özcan,
Yorumlar
Haber Yazılımı