Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 18:11 Bu haber 950 kez okundu
 
Millet İttifakı’nın 3. Koordinasyon Toplantısı yapıldı
Başkan Çerçioğlu, Aydın’ı yönetmek için ortak akılla hareket ettiklerini söyledi.
SİYASET Haberi
Millet İttifakı’nın 3. Koordinasyon Toplantısı yapıldı

AYDIN- Millet İttifakı’nın üçüncü koordinasyon toplantısının Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun ev sahipliğinde yapıldığı bildirildi.

Yapılan açıklamaya göre, Millet İttifakı’nın tüm belediye başkanları ve meclis üyelerinin katıldığı toplantıda, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ile İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı da hazır bulundu.

Toplantıda, Millet İttifakı belediye başkanlarına ve meclis üyelerine seslenen Başkan Çerçioğlu, Aydın’ı ortak akılla yönettiklerini belirtti. Başkan Çerçioğlu, Aydın için uyum içerisinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Vatandaşlara seçim döneminde verilen sözlerin yerine getirilebilmesi için koordinasyon toplantılarına devam edeceklerini belirten Başkan Çerçioğlu, “Yaptığımız toplantılarla vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmetleri bütünsellik içerisinde ele alıyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız toplantılarımızda gördük ki koordinasyon toplantılarımızla vatandaşlarımıza daha hızlı ve koordineli olarak hizmet veriyoruz. Aydın için bir arada çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Millet İttifakı’nın koordinasyon toplantılarından en büyük faydayı Aydınlı vatandaşların sağladığını ifade eden Başkan Çerçioğlu, ittifak olarak fikir alışverişine özel önem verdiklerinin altını çizdi.

Toplantıların ilki Nazilli Belediyesi’nde ikincisi ise, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde yapılmıştı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Özlem Çerçioğlu, Ali Çankır, Cemal Sarı, Millet İttifakı
Yorumlar
Haber Yazılımı