Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 10:39 Bu haber 363 kez okundu
 
Kokunun yangınla ilgisi yoktur
Aydın Büyükşehir Belediyesi, dün akşam yaşanan yoğun kokunun Zindanderesi yakınlarında meydana gelen küçük çaplı yangınla ilgisi olmadığını bildirdi.
GENEL Haberi
Kokunun yangınla ilgisi yoktur

Bilgi Koleji

‪AYDIN- Akşam saatlerinden Aydınlıların yoğun tepkisine yol açan kokuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Aydın Büyükşehir Belediyesi, ”Şehir merkezimizde vatandaşlarımızın yoğun olarak hissettiği kokuyla ilgili olarak saat 20.15'ten itibaren iletişim merkezimize birçok ihbar gelmiştir. Şikayetler üzerine, İtfaiye Daire Başkanlığımızca verilen bilgiye göre, kokuya sebep olacak bir yangın tespit edilmemiştir” denildi.

Açıklamada, “Saat 21.30 civarlarında Zindanderesi yakınlarında küçük bir alanda ot ve inşaat artığı tutuştuğu tespit edilmiştir. Aydın Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından anında müdahale edilmiş ve söndürülmüştür. Hissedilen gaz kokusunun Zindanderesi’nde yaşanan olayla bir ilgisi yoktur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadeleri kullanıldı.

Belediyenin açıklamasına göre, ot ve inşaat artığının tutuştuğu yangın, kenti koku sardıktan sonra saat 21.30 civarında meydana geldi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Yangın, Büyükşehir Belediyesi, Koku,
Yorumlar
Haber Yazılımı