Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
03 Ağustos 2016 - Çarşamba 12:41 Bu haber 1176 kez okundu
 
Koçarlı’da 7 kurban birden kesildi
Kaymakam Fırat Çelik önderliğinde şükür ve dua ile kurbanlar kesildi
EKONOMİ Haberi
Koçarlı’da 7 kurban birden kesildi

AYDIN- Merhum Başbakan Adnan Menderes’in memleketi Koçarlı ilçesinde darbe girişiminin 19. Günü’nde şükür ve dua kurbanları kesildi. İlçe Kaymakamı Fırat Çelik önderliğinde Koçarlı’da demokrasi nöbetinin tutulduğu meydana getirilen kurbanlar dualarla kesildi. 

Hemşerileri Adnan Menderes’i 1960 ihtilali ve sonrasında kaybeden Aydın’ın Koçarlı halkı 15 Temmuz darbe girişiminin ardından şükür ve şehitlerin ruhu için 7 kurban birden kesti. Program dahilinde Koçarlı Meydanı’na getirilen kurbanlar tekbir ve dualarla kent meydanında kesildi. Kurbanların etlerinin jandarma ve polis teşkilatının yanında Koçarlı’daki ihtiyaç sahibi ailelere bağışlanacağı belirtildi.

Koçarlı Kaymakamı Fırat Çelik önderliğinde, ilçedeki çeşitli sivil toplum örgütlerinin de desteği ile gerçekleştirilen etkinliğe AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Aydın Eczacı Odası Başkanı Sefa Karaarslan, oda başkanları, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Kurbanların hem şükür hem de şehitlerin ruhuna kesildiğini belirten AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, etkinliği düzenleyenlere teşekkür ederek duaların kabulünü diledi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Koçarlı, Fırat Çelik, Ömer Özmen
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Koçarlı’da 7 kurban birden kesildi
Koçarlı’da 7 kurban birden kesildi
Yorumlar
Haber Yazılımı