Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
19 Mart 2020 - Perşembe 11:25 Bu haber 968 kez okundu
 
Koçarlı'da faaliyetlerine devam eden gıda firmaları denetlendi
Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ve İlçe Tarım Müdürü Mehmet Örnek Korona virüs tedbirleri kapsamında, faaliyetlerine devam eden lokanta ve restoranlarda hijyen kurallarıyla ilgili incelemede bulunarak, dikkat edilmesi gereken hususlarda bilgilendirmede bulundu.
SAĞLIK Haberi
Koçarlı'da faaliyetlerine devam eden gıda firmaları denetlendi

AYDIN - İçişleri Bakanlığı Korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşın temel ihtiyacı olarak belirtilerek, kapsam dışında tutulan restoran ve lokantaların faaliyetlerini yürütürken müşteriler aradı 1,5 metre olacak şekilde oturma düzenini sağlamaları konusunda bu işletmelere gerekli tebliğin yapılması ardından. Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan İlçe Tarım Müdürü Mehmet Örnek ile birlikte, İlçede faaliyet gösteren Lokanta ve restoranlarda bir takım incelemelerde bulundu.

Alınması gereken tedbirleri kapsamında titizlikle çalışmalarını yürüten Kaplan, "Temel ihtiyacımız olan gıda sektörünün özellikle daha dikkatli olması gerekiyor. Önlemlerin en yüksek düzeyde tutulması gerekiyor. Müşteriler arası mesafe 1,5 metreden az olmamalı eldiven, bone ve maskelerimizi muhakkak takmalıyız" dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Koçarlı, Koarlı Belediyesi, Koronaviris, denetim, gıda
Yorumlar
Haber Yazılımı