Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 12:00 Bu haber 1592 kez okundu
 
Kantinciler İzmir’de buluştu
Türkiye Kantin İşletmecileri Konfederasyonu Başkanı Vahap Osmanoğlu ve Konfederasyon Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı, Ege Bölge Toplantısı İzmir’de düzenlendi.
GENEL Haberi
Kantinciler İzmir’de buluştu

AYDIN- Türkiye kantin İşletmecileri konfederasyonumuzun İzmir’de düzenlemiş olduğu, “Ege Bölge Toplantısına” Aydınlı kantincilerde katıldı.

Aydın Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Hüseyin Akgül, üyelerinin de katıldığı dayanışma yemeğinde, “Kantin işletmeciliğiyle ilgili çıkan yeni yasalar ve kurallar bizleri de memnun etmiştir” dedi.

İzmir’de düzenlenen etkinlikte bir konuşma yapan Aydın Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Hüseyin Akgül, kantin işletmelerin ekseriyette kamu kuruluşların sahası içerisinde ve iç içe olduğunu ifade ederek, muhatapları kamu çalışanları olduğu ve zaman içerisinde zorluklarla karşılaşıldığını ve bütün üyelerle birlik içinde zorlukları aşmaya çalıştıklarını ifade etti.

Kantincilerin uyması gereken kurallar ve yeni yönetmenlikleri sürekli üyelerle diyalog kurarak aktarmaya çalıştığını kaydeden Algün, özellikle gıda, paketli yiyecek ve içeceklerde üretim ve son kullanma tarihleri ile hijyene karşı üyelerin hassasiyet göstermelerinin memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kantinciler, Hüseyin Akgül, Vahap Osmanoğlu, Volkan Gökyar
Yorumlar
Haber Yazılımı