Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
06 Aralık 2019 - Cuma 12:33 Bu haber 3424 kez okundu
 
İNYA İzmir’deki fuarda ilgi odağı oldu
Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in yoğun çalışmaları ile kurulan ve kısa zamanda iç ve dış pazarların ilgi odağı olan İNYA markasının, fuar ve organizasyonlarda boy göstermeye devam ettiği bildirildi.
EKONOMİ Haberi
İNYA İzmir’deki fuarda ilgi odağı oldu

Rıdvan Eşin

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, son olarak İzmir International Fuar Alanı’nda açılan ve ülkenin çeşitli yerlerinden tanıtım stantlarının yer aldığı Travel Turkey İzmir Fuarı’nda ürünlerini sergileyen İNYA, ziyaretçi akınına uğradı.

Germencik Belediyesi ve tarımsal kalkınma kooperatiflerinin iş birliği ile üretilen ve İNYA markası altında sunulan zeytinyağı, kuru incir, zeytinyağlı ve kekikli sabun, incir ve zeytin çiçeği kolonyası gibi ürünler, fuar alanında ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

“İNYA Üreticimizin Emeği Ve Germencik’imizin Zenginliğidir”

İNYA standına ziyarette bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş şunları söyledi:

“İNYA projesi ilçemizin kader projesidir demiştik. Memleketimiz için hayatımızdan, vaktimizden, ailemizden feragat ederek gündüz gece çalışarak İNYA markamızı ortaya çıkardık ve büyük ilgi gördük. Biz bu yola çıkarken önce üreticimiz, çiftçimiz kazanacak, ürünü yok pahasına gitmeyecek, emeğinin karşılığını alacak demiştik. İNYA kooperatifler aracılığı ile doğrudan üreticiden ürün alıyor ve dünyaya ulaştırıyor. Kar odaklı, ticari bir marka değiliz.

İNYA üreticimizin emeği ve Germencik’imizin zenginliğinin somutlaşmış halidir. Tüm fuar ve organizasyonlara katılıp bu değerler ışığında İNYA’yı bir dünya markası haline getireceğiz. Gösterilen ilgiden dolayı tüm ziyaretçilere teşekkür eder, saygılarımı sunarım.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Fuat Öndeş, İNYA, İNYA ürünleri
Yorumlar
Haber Yazılımı