Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
05 Ekim 2019 - Cumartesi 12:18 Bu haber 748 kez okundu
 
Geyre’de çalışmalar bitirildi
Aydın Büyükşehir Karacasu Geyre'de çalışmaları bitirdi.
GÜNCEL Haberi
Geyre’de çalışmalar bitirildi

AYDIN- Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) tarafından altyapı çalışmalarının bitirilmesinin ardından üstyapı çalışmalarına başlanan Karacasu Geyre'de üstyapı çalışmalarının da bitirildiği bildirildi.

Yapılan açıklamaya göre, Geyreliler çalışmaların bitirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Geyre'de üstyapıda yaklaşık 3.7 kilometrelik yol çalışması yapıldı. Geyre'nin yanı sıra Karacasu Ataköy'de de yol çalışmalarına devam ediliyor. Kısa süre önce ASKİ tarafından altyapısı bitirilen Ataköy'de de yaklaşık olarak 5 kilometrelik yol çalışması yapılacak. Ataköy'deki çalışmaların on gün içerisinde bitirilmesi planlanıyor.

Başkan Çerçioğlu, Aydın genelinde gerek ASKİ, gerek Fen İşleri ekiplerinin çalışmalarına devam ettiğini söyledi. Geyre ve Ataköy'e de kanalizasyon altyapısını kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Çerçioğlu, altyapı ve üstyapı çalışmalarının mahallelere hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Karacasu, Geyre, ASKİ, Özlem Çerçioğlu, Yol çalışması
Yorumlar
Haber Yazılımı