Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
30 Ekim 2015 - Cuma 16:14 Bu haber 1747 kez okundu
 
Erürker’den, Ak Parti’ye oy vermek için 10 sebep
AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Hakan Çağlar Erürker, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye neden oy verilmesi gerektiğini 10 maddeyle özetledi.
SİYASET Haberi
Erürker’den, Ak Parti’ye oy vermek için 10 sebep

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Hakan Çağlar Erürker; muhalefetin 7 Haziran seçimleri sonrasında TBMM’de gerçekleşmesini engellediği Milli Birliği; seçmenlerin 1 Kasım’da sandıkta gerçekleştireceğini veAK Parti’yi tek başına iktidara getireceğini belirterek, AK Parti’ye oy vermek için 10 gerekçeyi sıralayan bir açıklama yaptı.

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Hakan Çağlar ERÜRKER’in açıklaması şu şekildedir:

“Seçimlere üç gün kaldı. Söz Milletindir. Milletimizin kararı başımızın tacıdır. Aşağıda yer alan on husus bile; Muhalefetin 7 Haziran Seçimleri sonrasındaTBMM’de gerçekleştirmediği Milli Birliği; Milletimizin 1 Kasım’da sandıkta gerçekleştirmesine"ve AK Parti’ye “ilk günkü aşkla, tek başına yeniden iş başına” demesine yetecektir:

1.Gençlerimizin, Emeklilerimizin, Kadınlarımızın, Yaşlılarımızın, Engellilerimizin yarınlarından emin olması; meydanlarda bu kesimlere yönelik verilen vaatlerin geçmiş yıllarda olduğu gibi meydanda kalmaması, hayata geçirilmesi için AK PARTİ.

2.AK Parti dışında tek başına iktidara gelme şansı ve talebi olan başka parti olmadığı; Türkiye’nin sorunlarının da ancak tek parti iktidarıyla çözülmesinin mümkün olduğu için AK PARTİ.

3.Lafın değil icraatın, kaosun değil istikrarın Türkiye hakim olması; sözü senet olanın iş başına gelmesi için AK PARTİ.

4.Kendi aralarında bile “geçinemeyen” partilerin koalisyonla Milletin “geçim derdine” çare olmayacağı açık olduğu için AK PARTİ.

5.Pusuda bekleyen vesayet adaklarının, rantiyecilerin, faiz ve enflasyon lobilerinin, gayrı milli unsurların Ülkemizi 2002 yılından önce yaptıkları gibi tekrar yağmalamasına fırsat vermemek için AK PARTİ.

6.Geçmiş 13 senelik kazanımların heder olmaması, Türkiye’nin yakaladığı gelişme ve kalkınmanın nihai ve sürdürülebilir bir aşamaya taşınması; kadim Medeniyetimizin 2023 – 2071 vizyonlarına taşınması için AK PARTİ.

7.Kimsesizlerin kimsesiz kalmaması; Türkiye’nin mazlumun bendesi, Hak’kın yükselen sesi olmaya devam etmesi için AK PARTİ.

8.Ülkemize herhangi bir grubun, lobinin, çıkar ve vesayet odağının değil; Milli İradenin hakim olması, Milletin Adamlarının iş başına gelmesi için AK PARTİ.

9.Türkiye düşmanlarının, sırtını terör örgütlerine dayayanların, Milli birliğimize ve kardeşliğimize kast edenlerin, krize ve kaosa yatırım yapanların sevinmemesi; Ülkemizin kazanması için AK PARTİ.

10.Ülkemizde kalkınmanın, hizmetin adresi olduğu için; Milli birliğimizin, istikrarın, demokrasimizin, büyük ve güçlü Türkiye’nin tek teminatı olduğu için AK PARTİ.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: AK Parti, Hakan Çağlar Erürker, TBMM
Yorumlar
Haber Yazılımı