Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
05 Ağustos 2019 - Pazartesi 14:45 Bu haber 710 kez okundu
 
Eğitim Bir-Sen: Algı operasyonlarının farkındayız
Eğitim Bir-Sen Aydın 1.Nolu Şube Başkanı Fatih Taşpınar, Aydın’da İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş üzerinden gerçekleştirilmek istenen algı operasyonlarının olduğunu belirterek, ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
EĞİTİM Haberi
Eğitim Bir-Sen: Algı operasyonlarının farkındayız

AYDIN - Başkan Taşpınar yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Ülkemiz, toplum mühendisliği plan ve projelerinin sürekli uygulandığı ülkelerin başında gelmektedir. Demokrasiye, milletin değerlerine, toplumsal ve bireysel özgürlüklere -özellikle de eğitim özgürlüğüne- karşı yıllardır devam ettirilen savaş, bu mühendisliğin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Gezi olaylarıyla başlayan ve 15 Temmuz hain darbe teşebbüsü ile küresel güçlerin ve yerli uzantılarının birlikte organize ettikleri planlar, Türk Milleti’nin devletinin yanında yer almasıyla akamete uğratılmıştır. Bu bağlamda, milletin basiretli tutumu ve yeni nesil devlet aklı, büyük ve güçlü Türkiye idealini gerçekleştirme hususunda emin adımlarla yoluna devam edecektir. Eğitim Bir Sen olarak halkın ve hakikatin yanında yer almaya ve ülkemiz üzerinde, özellikle eğitim yoluyla, gerçekleştirilmeye çalışılan her türlü oyunun karşısında durmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Eğitim Bir-Sen, Fatih Taşpınar
Yorumlar
Haber Yazılımı