Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 17:51 Bu haber 971 kez okundu
 
Efeler’de Muhtarlar Günü buluşması
Başkan M. Fatih Atay, muhtarlarla buluştu, “Sorunları birlikte çözeceğiz” mesajını verdi.
SİYASET Haberi
Efeler’de Muhtarlar Günü buluşması

Kent Sokakları

AYDIN- Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, Muhtarlar Günü nedeniyle ilçedeki tüm muhtarlarla buluştu. Adnan Menderes Park’ta gerçekleşen yemekte muhtarlara seslenen Atay, “Hem belediyede hem de muhtarlık bölgelerinde sorunları çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Yeni bütçemizi oluştururken, muhtarlarımızın da istekleri doğrultusunda bütçemizin de el verdiği ölçüde yeni yatırımlar gerçekleştireceğiz” dedi.

Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin de katıldığı buluşmada, Başkan Atay, çalışmalar hakkında muhtarlara bilgiler verdi. Atay, daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Atay şunları söyledi:

“Efeler Belediyesi olarak eğitime verdiğimiz önem doğrultusunda dün Efesem’in açılışını gerçekleştirdik. Önümüzdeki hafta da online olarak eğitim hizmeti vereceğiz. Her bir öğrenciye ayrı 15 bin ilkokul öğrencisine şifre vereceğiz ve o şifreyle sisteme erişecekler. Eğitmenlerimiz online olarak ders verecekler. Bu nedenle mutluyuz çünkü bir ülkenin geleceği eğitime verdiği önemle ölçülür.“

SÜT VE KUMANYA DAĞITILACAK

Efeler Belediye Başkanı M Fatih Atay, önümüzdeki günlerde ücretsiz süt ve okula giden çocuklara kumanya dağıtımına da başlanacağını hatırlattı. Atay, “Biz geleceğimizi önemli ve iyi bilgilerle donatırsak onları sorgulayan çocuklar yetiştirirsek ülke olarak birçok sorunumuzu aşmış olacağız. Hali vakti yerinde olmayan insanlarımız var onlara da önümüzdeki hafta süt ve beslenme ile ilgili kumanya dağıtımına başlayacağız” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Fatih Atay, Muhtarlar Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı