Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 10:51 Bu haber 2428 kez okundu
 
Efeler’de süt dağıtımı devam ediyor
Efeler Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere ‘Ücretsiz Süt’ ile ulaşmaya devam ediyor.
SAĞLIK Haberi
Efeler’de süt dağıtımı devam ediyor

AYDIN - Efeler Belediyesi ve ÖR-KOOP iş birliği ile gerçekleştirilen projede 1 Kasım itibari ile dağıtıma başlanmıştı. Her gün çiğ olarak dağıtılan sütler imkânı olmayan çocuklu ailelere dağıtılıyor.

Günde 2000 litre çiğ süt dağıtan Efeler Belediyesi aynı zamanda haftanın beş günü öğrencilere dağıtılan kumanya ile beslenme imkânı da sağlıyor. Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın seçim vaatlerinden biri olan ve göreve gelir gelmez çalışmalarını başlattığı proje vatandaş tarafından ilgiyle karşılanıyor.

“VATANDAŞLARIMIZ PROJEYE DESTEK OLUYOR”

Proje ile ilgili konuşan Başkan Atay, “Ücretsiz Süt dağıtımında yoğun ve verimli bir süreç geçiriyoruz. Yakın zamanda dağıtım yapan araçlarımıza bir yenisini ekledik. Elimizden geldiğince de daha fazla aileye ulaşmaya çalışıyoruz. Efeler Halkı bu projeyi sevdi ve benimsedi. İhtiyaç sahibi ailelere ulaştığımız bu projede vatandaşlarımız bize destek oluyor. Geri dönüşler çok olumlu. Uzun zamandır hayalini kurduğum bir projeydi. İlgi ile karşılandığını görmek beni fazlasıyla motive ediyor” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Efeler Belediyesi, Fatih Atay, Süt, süt dağıtımı
Yorumlar
Haber Yazılımı