Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 11:03 Bu haber 812 kez okundu
 
Dünyanın en güçlü kadın seslerinden Della Miles Kuşadası’nda
Dünyanın en güçlü sesleri arasında gösterilen ve uzun yıllar Michael Jackson’ın vokalistliğini yapan Della Miles’ın, “Tadında Hikayeler” adlı programın çekimleri kapsamında Kuşadası’na geldiği bildirildi.
MAGAZİN Haberi
Dünyanın en güçlü kadın seslerinden Della Miles Kuşadası’nda

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, 2018 yılında Türkiye’ye yerleşerek Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde yaşamaya başlayan ünlü sanatçı, ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan programın konuk sunucusu olarak Kuşadası’na geldi.

Anadolu'nun kadim kültürünün ve lezzetlerinin izini süren “Tadında Hikayeler” adlı programın yeni sezonda yayınlanacak ilk bölümü Kuşadası’nda çekildi. Sezona yeni formatı ile başlayan programda Kuşadası’nın tarihi değerleri ile yemek kültürü ele alındı.

ÜNLÜ SANATÇI MİLES’DEN ÇOCUKLARA YEMEK SERVİSİ

Kirazlı Mahallesi’nde yapılan çekimlerde, ünlü şarkıcı Della Miles, kapı kapı dolaşarak tüm çocukları bolama yemeye davet etti. Kaşığını alan çocuklar Della Miles ile beraber bolama yemeğe geldiler.

Program çekimlerinde kullanılan malzemeleri köy meydanında kurulan organik pazardan tek tek seçerek alan Della Miles, Kirazlı Mahallesi’ni ve orada yetişen organik ürünleri çok beğendiğini belirterek, “Yaklaşık bir yıl önce Türkiye’ye yerleştim. Konserlerim gereği birçok ülkeyi gezmeme rağmen, ülkeniz kadar beni cezbeden başka bir ülke olmadı. Özellikle benim de yerleştiğim Ege Bölgesi’nin yemeklerini çok beğeniyorum. Bundan sonraki hayatım büyük bir ihtimal ile ülkenizde geçecek. Kendimi Türkiye’nin gönüllü bir tanıtım elçisi olarak görüyorum” dedi.

Della Miles, program çekimleri sonrasında Kuşadası Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti. Belediye Başkan Vekili Tibet Özer tarafından karşılanan Della Miles, gösterilen ilgi ve destek için Ömer Günel’e vekili aracılığı ile teşekkür etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Della Miles, Tibet Özer, Ömer Günel
Yorumlar
Haber Yazılımı