Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
06 Aralık 2019 - Cuma 20:07 Bu haber 2528 kez okundu
 
Didim, Travel Turkey’de yerini aldı
İzmir’de 5 Aralıkta kapılarını açan ve 7 Aralık tarihine kadar açık kalacak olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’nde, Didim’in de yer aldığı bildirildi.
EKONOMİ Haberi
Didim, Travel Turkey’de yerini aldı

Rıdvan Eşin

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, kapılarını 13. kez açan, 43 ülkeden bin 300 katılımcıyı bir araya getiren, Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’nde 'Didim Standı' açıldı.

Fuara, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcısı E. Öznur Gündoğdu, DİTAB Başkan Vekili Vefa Berk Tezsezener, Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla, Turizm Derneği, siyasi parti ve oda temsilcileri katıldı. Yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi gösterdiği Didim standında, ilçemizi tanıtıcı broşürler ve materyaller dağıtıldı.

6 Aralık Cuma günü Saat 14.00'da düzenlenen Turizm Kokteyli’nde, fuarda yerli ve yabancı turizmcilerle bir araya gelen Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Didim Belediyesi olarak, A Holdeki açmış olduğumuz Didim standımızda, ilçemizin tarihi ve turistik değerlerinin yanı sıra hayata geçireceğimiz projelerimizi ziyaretçilere tanıtıyor, önümüzdeki turizm sezonları için verimli görüşmeler sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

7 Aralık Cumartesi gününe kadar açık olacak Didim Standımızda saat 10.00-18.30 arası sizleri standımıza bekliyoruz.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Didim, A. Deniz Atabay, E. Öznur Gündoğdu, Berk Tezsezener
Yorumlar
Haber Yazılımı