Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
18 Eylül 2015 - Cuma 11:00 Bu haber 1835 kez okundu
 
Damat işkencesinde soğan göz yaşarttı
Aydın'ın soğanı Artvinli damadı ağlattı
YAŞAM Haberi
Damat işkencesinde soğan göz yaşarttı

Artvinli damat Akansel Serkan Kuru, Aydın'dan gelin aldığına bin pişman oldu. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi itfaiye memurlarından Akansel Serkan Kuru ile Nazilli'de özel bir iş yerinde çalışan Ayşe Utaş geçtiğimiz günlerde düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi. Aydın'ın Yenipazar ilçesindeki belediye düğün salonunda gerçekleştirilen düğün sonrası damat Kuru'yu evlerinin önünde arkadaşları karşıladı. Kuru'nun arkadaşları genç çifte damat işkencesi yapmak istediklerini söyleyerek damadı gelin arabasından indirdi.  Kendilerine menemen yapmasını isteyen arkadaşlarına uzun süre direnen Kuru,  ısrarlara daha fazla dayanamayarak arkadaşlarının isteğini yerine getirdi.

Soğanlar göz yaşarttı

Etrafını saran arkadaşlarının bakışları arasında menemen yapmak için hazırlıklara başlayan damat, kendisine verilen malzemeleri tek tek doğramaya başladı. Sıra soğan doğramaya geldiğinde ise damadı kötü bir sürpriz bekliyordu. Gereğinden fazla soğan verilen Kuru, soğanları tek tek temizleyip doğrarken soğanın gözüne kaçması nedeniyle gözleri kızararak yaşardı. Göz yaşlarına hakim olamayan Kuru zor da olsa soğanları doğramayı başardıktan sonra menemeni hazırladı.

Onay gelinden alındı

Menemeni ilk olarak eşine yedirerek tadı konusunda eşinden onay alması istenilen damat kendi elleriyle eşi Ayşe Utaş'a menemenin tadına baktırdı. Utaş'ın onayı sonrası diğer işkencelerden kurtulan Kuru, daha sonra menemeni arkadaşlarına ikram etti. Hep birlikte yenilen menemen sonrasında Kuru'nun arkadaşları genç çifte mutluluklar dileyerek evlerinin yolunu tuttu.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Artvin, Akansel Serkan Kuru, Ayşe Utaş, soğan
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Damat işkencesinde soğan göz yaşarttı
Damat işkencesinde soğan göz yaşarttı
Yorumlar
Haber Yazılımı