Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 17:22 Bu haber 1719 kez okundu
 
Büyükşehir Kültür Merkezleri Masa Tenisi Turnuvası heyecanı yaşadı
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin, Aydın genelindeki çeşitli kültür merkezlerinde düzenlenen kurslara katılan çocuk kursiyerlerin, düzenlenen masa tenisi turnuvasında birbirleriyle yarıştığı bildirildi.
SPOR Haberi
Büyükşehir Kültür Merkezleri Masa Tenisi Turnuvası heyecanı yaşadı

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, çekişmeli maçlara sahne olan turnuvada başarılı çocuklara çeşitli armağanlar verildi. Turnuvaya katılan çocukları tebrik eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Çocuklarımızın yeteneklerinin farkına varabilmeleri için onların istedikleri aktiviteleri düzenlemeye devam edeceğiz" dedi.

Efeler Adnan Menderes Çocuk Kültür Merkezi'nde düzenlenen masa tenisi turnuvasına Aydın genelindeki kültür merkezlerinden 250 çocuk katıldı. Aileleri de çocuklarını desteklemek için onların heyecanına ortak olurken çocuklar eğlenceli zaman geçirdi.

Turnuva sonunda başarılı olan çocuklara çeşitli hediyeler verilirken çocuklar kendilerini çeşitli spor ve kültür-sanat aktivitelerinde geliştirme imkânı verdiği için Başkan Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Turnuvada bir taraftan eğlenip bir taraftan da başarılı olmak için ter döken çocukları tebrik eden Başkan Çerçioğlu, "Çocuklarımızın yeteneklerinin farkına varabilmeleri için kültür merkezlerimizde birçok aktivite düzenliyoruz. Çocuklarımızın hayat boyu başarılı olabilmeleri için onların yeteneklerini ortaya çıkarmalıyız. Masa tenisi de çocuklarımız için düzenlediğimiz yan aktivitelerden bir tanesi. Yıl boyu kültür merkezlerimizde çeşitli aktivitelere katılan çocuklarımızı tebrik ediyorum. Şimdi sıra yaz etkinliklerimizde. Çocuklarımızı haziran ayında başlatmayı düşündüğümüz yaz etkinliklerimize de bekliyoruz. Bugün bu eğlenceli etkinlikte birbirleriyle yarışan tüm çocuklarımızı kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Büyükşehir Belediyesi, Masa tenisi, Özlem Çerçioğlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı