Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 13:58 Bu haber 1128 kez okundu
 
Buharkent MYO’da oryantasyon programı gerçekleşti
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Buharkent Meslek Yüksekokulu’nda birinci sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Oryantasyon Programı, 2 Ekim 2019 tarihinde Mehmet Parmaksızoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleşti.
EĞİTİM Haberi
Buharkent MYO’da oryantasyon programı gerçekleşti

AYDIN- Öğrencilerin uyum sürecini hızlandırma adına düzenlenen programa, İlçe Kaymakamı Tayyar Emre Mahmutoğlu, İlçe Belediye Başkanı Mehmet Erol, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Aydın, Buharken Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Prof. Dr. Mesut Kırmacı, akademisyenler ve birinci sınıf öğrencileri katılım sağladı.

Program kapsamında öğrencilerin öğrenim hayatı boyunca ihtiyaç duyacağı okul yönetmeliğinin işleyişi, sosyal faaliyetler ve ilçenin sağladığı imkanların neler olacağına dair sunumlar yapılırken, protokol erkanı da öğrencilere güzel bir akademik yıl dilediklerini iletti.

Programda hayırseverler İbrahim Bozkurt ve İsmet Bozkurt’un katkıları ve birçok kişinin kitap bağışı ile oluşturulmuş kütüphanenin açılışı da gerçekleşti. Kütüphanenin açılışı protokol üyeleri tarafından yapılırken, hayırseverlere teşekkür belgeleri takdim edildi.

Buharkent MYO Müdürü Prof. Dr. Mesut Kırmacı’nın ‘Biyokaçakçılık’ konulu ilk ders sunumuyla devam eden oryantasyon programı, pilav ve aşure hayrının ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Buharkent, Mehmet Erol, Mehmet Aydın, Mesut Kırmacı
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı