Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 18:57 Bu haber 804 kez okundu
 
Başkan Özcan, İtalya Konsolosu Giorgia ile görüştü
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın, İtalya’nın İzmir Konsolosu Valerio Giorgia ile gerçekleştirdiği toplantı sonrası yaptığı açıklamada, kardeş şehirler, dil okulları, NAZ-KOOP, tarımsal sanayi ve ihracat üzerine işbirliği yapma kararı aldıklarını duyurduğu bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Başkan Özcan, İtalya Konsolosu Giorgia ile görüştü

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu ile birlikte İtalya’nın İzmir Konsolosu Valeria Giorgia ile görüştü. Sıcak bir havanın hakim olduğu toplantı yaklaşık 1 saat sürdü.

Tarımsal sanayi ve ihracat konularının konuşulduğu toplantının detaylarını paylaşan Başkan Özcan, şunları söyledi:

“Nazilli’miz ve İtalya'nın şehirleri arasında ticari, ekonomik ve kültürel ilişkiler kurmak adına İtalya Konsolosu Sayın Valerio Giorgio ile verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Kardeş şehirler, dil okulları, NAZ-KOOP, tarımsal sanayi ve ihracat üzerine işbirliği yapma kararı aldık.

Nazilli’miz adına hayırlısı olsun. Önümüzdeki günlerde bu atılan adımların meyvelerini hep birlikte alacağız. Misafirperverliklerinden dolayı İzmir İtalya Konsolosu Valerio Giorgio Beyefendiye ve Aydın Bölgesi Fahri Muhabir Konsolosu Murat Saraç'a teşekkür ediyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Kürşat Engin Özcan, Mert Öreroğlu, Valeria Giorgia
Yorumlar
Haber Yazılımı