Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 14:55 Bu haber 1380 kez okundu
 
Başkan Fuat Öndeş Kadir Gecesi’ni kutladı
Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Kadir Gecesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
SİYASET Haberi
Başkan Fuat Öndeş Kadir Gecesi’ni kutladı

Rıdvan Eşin

AYDIN- “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 Ayın Sultanı olan Ramazan Ayı’nın son günlerine yaklaşırken bayramın habercisi olan Kadir Gecesi’nin sevincini aynı anda yaşıyoruz” diyen Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, mesajında şunları söyledi:

“Birlik beraberliğe, kardeşlik ve dayanışmaya en çok muhtaç olduğumuz bu günlerde mübarek günlerin önemi büyüktür. Bu vesile ile hoşgörü ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaşmasına çaba göstermeliyiz. Kadir Gecesi, insanlık âlemi için birer rahmet, mağfiret ve bağışlanma vesilesi ile mübarek gecelerin en anlamlısıdır.

Mübarek bir gecenin, millet olarak aramızdaki sabrı, sevgiyi, hoşgörüyü, yardımlaşmayı artırmasına, paylaşmayı ve özveriyi pekiştirmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Germencikli hemşerilerimin olmak üzere, ülkemizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Germencik, Fuat Öndeş, Kadir Gecesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı