Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
25 Ağustos 2019 - Pazar 14:31 Bu haber 778 kez okundu
 
Başkan Çerçioğlu'ndan Çakırbeyli Pazarı'na sabah ziyareti
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun geçen haftalarda olduğu gibi bu hafta da Çakırbeyli Köy Pazarı'nı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Başkan Çerçioğlu'ndan Çakırbeyli Pazarı'na sabah ziyareti

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, Başkan Çerçioğlu, üretici kadınlarla birlikte börek açarken, kadınların daha fazla kazanabilmeleri için köy pazarlarının sayısını artıracaklarını söyledi.

Pazarda esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Çerçioğlu'na vatandaşlar yoğun ilgi gösterip bol bol hatıra fotoğrafı çekildi. Kendisinin de Çakırbeyli Pazarı'ndan alışveriş yapabilmek için pazar gününü beklediğini söyleyen Başkan Çerçioğlu, pazardan alışveriş yapıp vatandaşlarla sohbet etti.

Vatandaşlar, yerli üreticiyi desteklediği ve Aydın'a kazandırdığı Köy Pazarları Projesi'yle kendilerini doğal ürünlerle buluşturduğu için başkan Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Vatandaşların daha fazla köy pazarı açılması talebini de olumlu yanıtlayan Başkan Çerçioğlu, yakın zamanda vatandaşların doğal ürünlerle buluşmaya devam edecekleri yeni pazarların açılacağının müjdesini verdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Koçarlı, Çakırbeyli Pazarı, Özlem Çerçioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı