Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 15:32 Bu haber 2282 kez okundu
 
Başak Koleji hizmet sözleşmesine iki yeni firma daha kattı
Başak Koleji hizmet sözleşmelerine iki yeni firma daha ekledi, Alfemo Mobilya ve 4 Ses Müzik ve Dans Merkezi ile protokol imzaladı!
EĞİTİM Haberi
Başak Koleji hizmet sözleşmesine iki yeni firma daha kattı

AYDIN- Başak Koleji Kurucu Temsilcisi F. Alp Ayaydın ve Alfemo Mobilya Aydın Firma Kurucusu Mustafa Yazıcı ve 4 Ses Müzik ve Dans Merkezi Firma Kurucusu Serap Solak’ın katılımıyla gerçekleşen 2 imza töreni Özel Başak Koleji’nde gerçekleşti.

Protokole göre, Aydın Başak Koleji velileri, öğrencileri ve personeli bir yıl boyunca Alfemo Mobilya hizmet ve satışlarından, kurumun kendi kampanyalarına ek yüzde 15, 4 Ses Müzik ve Dans Merkezi hizmetlerinden de yine, yüzde 15 indirimli olarak faydalanacaktır.

Başak Eğitim Hizmetleri Kurucu Temsilcisi F. Alp Ayaydın, “Aydın’ın önde gelen firmaları ile Başak Ailemizin üyelerine özel iş birliklerine imza attık. Aile üyelerimizin bütçesine katkı sağlamak amacıyla imzaladığımız protokollerle farklı yüzdeliklerde indirimleri Başak Kart’ta topladık. Bu 2 yeni protokolümüzün de Alfemo Mobilya Aydın Şubesine; 4 Ses Müzik, Dans Merkezi’ne ve Başak Ailesine hayırlı olmasını diliyoruz. Başak Ailesi tarafından iyi günlerde kullanılması dileğiyle…” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, F. Alp Ayaydın, Mustafa Yazıcı, Serap Solak, Başak Koleji
Yorumlar
Haber Yazılımı