Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
26 Mart 2020 - Perşembe 16:03 Bu haber 1819 kez okundu
 
Balta’nın koltuğuna İlter oturdu
Isparta 18. DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Göktuğ İlter, DSİ Aydın Bölge Müdürü olarak atandı.
GÜNCEL Haberi
Balta’nın koltuğuna İlter oturdu

AYDIN - Devlet Su İşleri (DSİ) Aydın 21. Bölge Müdürü M. Akif Balta, Devlet Su İşleri (DSİ) Adana 6. Bölge Müdürlüğüne atandı. M. Akif Balta’nın koltuğuna, Göktuğ İlter atandı.

Devlet Su İşleri (DSİ) Aydın 21. Bölge Müdürü M. Akif Balta, bu atmayla ilgili, sosyal paylaşım sitesi Facebookta yaptığı paylaşımla duyurdu. Balta paylaşımında, “ Bu gün itibariyle DSİ Adana 6. Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdürü olarak atanmam sebebiyle, 7 Şubat 2017 tarihinden beri görev yaptığım DSİ Aydın 21. Bölge Müdürlüğünden ayrılmış bulunmaktayım.

Bu vesileyle Aydın Bölge Müdürlüğüne atanan Çoruh projelerinde birlikte göreve başladığımız kıymetli arkadaşım Göktuğ İlter beye görevi teslim etmenin mutluluğunu yaşarken, kendisine Yüce Allah’tan muvaffakiyetler diler; görevim sırasında işçisi, memuru ve yönetim kademesiyle bana destek olan Aydın Bölge Müdürlüğündeki tüm çalışma arkadaşlarıma; Aydın, Denizli ve Muğla vilayetlerindeki başta Valilerimiz olmak üzere kaymakam ve belediye başkanları ile kamu kurum ve kuruluşlarımızın temsilcilerine şükranlarımı arz ederim” ifadelerini yer verdi.

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, DSİ, M. Akif Balta, Göktuğ İlter, atama, tayin
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı