Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
24 Ağustos 2019 - Cumartesi 13:29 Bu haber 1334 kez okundu
 
AYKONUT alanında yıkımlar tüm hızıyla devam ediyor
Aydın Efeler ilçe merkezi Torlak Mevkii’nde bulunan şehrin 21 yıllık sorunu AYKONUT alanı üzerine yapacağı projeyi hayata geçirecek olan Yavuzlar İnşaat A.Ş., arsanın inşaata hazır hale gelmesi için yıkım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
GENEL Haberi
AYKONUT alanında yıkımlar tüm hızıyla devam ediyor

AYDIN- Konuyla ilgili açıklama yapan Yavuzlar İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu İcra ve Uygulama Üyesi Tevfik Yavuz, “AYKONUT alanındaki yapacağımız proje için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

EGE BÖLGESİNİN EN BÜYÜK KONUT PROJESİ

Aydın’ın kanayan yarası AYKONUT arazisi Ege Bölgesi’nin en büyük konut projesi ile çözüme kavuşuyor.

Yavuzlar İnşaat’ın Mylife markasını taşıyacak Mylife City Aydın'da yeni bir cazibe merkezi oluşturacak alan için yıkımlar tüm hızıyla devam ediyor.

Yaklaşık 1538 konut ve 17 Bin m2 Kapalı AVM ve Cadde Dükkanlardan oluşması planlanan yatırımın maliyet değerinin 600milyon TL olduğu belirtildi. 2018 yılının son aylarında kentsel dönüşüm planlaması ile start alan projenin, çok yakında ruhsat alınmasıyla, ruhsat tarihinden sonra 36 ayda bitirileceği ifade edildi. Proje bittiğinde, bölgeye ciddi bir hareketlilik ve istihdam sağlayacağı,

bölgenin temizlenmesi ve proje alanının açılması için kentsel dönüşüm planlaması ile birlikte eski yerleşim alanlarının yıkılmaya devam edildiği, sosyal yaşama kötü etkileri bulunan aktivitelerin yıkılarak temizlendiği dile getirildi.

Yavuzlar İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu İcra ve Uygulama Üyesi Tevfik Yavuz son olarak, “Kentsel dönüşüm projesi dahilinde yıkılacak son 20 adet kalan betonarme binanın dosyalarının işlemde olduğunu söyleyerek, en kısa zamanda yıkımların tamamlanacaklarını” belirtti. Çalışmalarına aralıksız devam eden Yavuzlar İnşaat A.Ş., 1500 metrekare satış ofisi ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, AYKONUT, Tevfik Yavuz, Mylife City
Yorumlar
Haber Yazılımı