Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 12:24 Bu haber 947 kez okundu
 
Aydınlı atıcılar şampiyonaya damga vurdu
Aydınlı Sporcular Konya’da gerçekleştirilen Trap Türkiye Şampiyonası’nda Aydın’a madalyalar ile geri döndüler.
SPOR Haberi
Aydınlı atıcılar şampiyonaya damga vurdu

AYDIN- 12 – 14 Temmuz 2019 tarihleri arasında Konya’da düzenlenen Trap 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Türkiye Şampiyonası’na ülke genelinden 140 sporcu katıldı.

Genç Erkeklerde Türkiye Şampiyonluğu

Başarılı bir şampiyona geçiren Aydınlı sporculardan Erdoğan Akkaya, genç erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya kazandı. Genç erkekler kategorisi ödül kürsüsünün 2’nci basamağında ise Aydınlı başarılı sporcu Mehmet Özer yer aldı ve gümüş madalya kazandı.

Genç erkekler kategorisinde yarışan bir diğer Aydınlı sporcu Selahattin Özer ise kürsünün 4’üncü basamağında yer alarak, bronz madalyanın sahibi oldu. Yıldız erkekler kategorisinde Mesut Sami Albayrak 4’üncü, büyük bayanlar kategorisinde Rabia Özer 6’ncı olarak Aydına başarılı sonuçlarla geri döndüler.

İl Müdürüne Ziyaret

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, başarılı sporcuları ve Aydın Atıcılık İl Temsilcisi Cahit Oktav Sabancı’yı makamında ağırladı.

Şampiyona hakkında bilgi veren Atıcılık İl Temsilcisi Cahit Oktav Sabancı, desteklerinden dolayı Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’e teşekkür etti.

Başarılı sporcuları tebrik eden İl Müdürü Ökkeş Demir Türkiye dereceleri ile Aydın’ı gururlandıran sporculara hediye takdim etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Atıcılık şampiyonası, Ökkeş Demir, Cahit Oktav Sabancı
Yorumlar
Haber Yazılımı