Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 17:18 Bu haber 872 kez okundu
 
Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın'ı bayrama hazırladı
Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin, ortak yürütülen çalışmalarla Aydın'ın 17 ilçesini Kurban Bayramı'na hazır hale getirdiği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın'ı bayrama hazırladı

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, rutin çalışmaların yanı sıra ekipler, koordineli bir çalışmayla bütün ilçelerdeki yolların, parkların, mesire alanlarının ve orta refüjlerin bakımlarını yaptı.

Mevsimlik çiçeklerin dikimlerinin yapıldığı alanlarda çiçek parselleri temizlendi, ağaçların ve çalıların budama ve bakım çalışmaları yapıldı. Çalışmalara özellikle Kurban Bayramı tatilinde vatandaşların en önemli tatil tercihleri arasında yer alan Kuşadası ve Didim'e ağırlık verildi.

Diğer taraftan Aydınlıların özellikle akşamları ve hafta sonları aileleriyle birlikte keyifli zaman geçirdikleri Aytepe Mesire Alanı'na 7 bin 800 metrekare çim serilerek burası yemyeşil hale getirildi. Mesire alanında çim serimine devam edilecek.

Başkan Çerçioğlu: Tüm Türkiye'nin bayramı kutlu olsun

Tüm Türkiye'nin Kurban Bayramı'nı kutlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tüm vatandaşları bayramda Aydın'a davet etti. Aydın'ın deniz-kum-güneş turizminin yanı sıra Arapapıştı, Serçin gibi alternatif rotaları da barındırdığının altını çizen Başkan Çerçioğlu, "Aydın ören yerleriyle, deniziyle, güneşiyle ve harika doğasıyla da bir cazibe merkezi. Bunun yanı sıra Aydın'ın modern kent kimliğini koruyacak çalışmaları 7 gün 24 saat yapıyoruz. Bu bayramda da hem Aydınlıları hem de kentimize gelecek olan misafirlerimizi tertemiz ve ferah bir kentte karşılayacağız. Tüm vatandaşlarımızı bu bayramda da Aydın'a bekliyoruz" diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Özlem Çerçioğlu, Bayram, Kurban Bayramı
Yorumlar
Haber Yazılımı