Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 18:32 Bu haber 1748 kez okundu
 
125.yılını kutlayan Yeni Asır’dan Yavuzlar’a ödül
Bu yıl yayın hayatına başlayışının 125. yılını kutlayan Yeni Asır Gazetesi düzenlediği Gala Gecesi’nde Yavuzlar İnşaat’ı Ege Yatırım İhracat İnovasyon Teknoloji (Ege Yiit) Ödülleri Ege Bölgesi’nde inşaat sektöründe yatırımlarıyla öne çıkan firma ödülüne layık görüldü.
GENEL Haberi
125.yılını kutlayan Yeni Asır’dan Yavuzlar’a ödül

Rıdvan Eşin

AYDIN- Bu sene yayın hayatına başlayışının 125.yılını kutlayan Yeni Asır Gazetesi bir gala gecesi düzenledi. İzmir Swiss Otel’de düzenlenen Gala Gecesi kokteyl ile başladı. İlerleyen saatlerde yemekle beraber İzmir Valisi, Belediye Başkanları, iş dünyasının ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin ve akademisyenlerin hep beraber olduğu gecede birbirinden değerli ödüller sahiplerini buldu. Ödül alan firmaların Yeni Asır’ın doğum günü pastasını kestiği gecede yatırımları ile öne çıkan firmalara EGE YİİT Ödülleri (Ege Yatırım, İhracat, İnovasyon ve Teknoloji) verildi.

Son yıllarda gerçekleştirdiği İnşaat Projeleri ile bölge ekonomisine ivme kazandıran, Yavuzlar İnşaat firması da Aydın’da inşaat sektöründe yatırımlarıyla öne çıkan firma ödülüne layık görüldü.

Yavuzlar İnşaat adına Turkuvaz Medya Takvim Fotomaç Yeni Asır Reklam Grubu Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Yasemin Gebeş’in elinden ödülünü alan Yavuzlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Melih Yavuz yaptığı konuşmada 40 yıldır sektörün önemli bir aktörü olarak ekonomiye katkı sağlayan Yavuzlar’ın, ilkelerinden ödün vermeden 125.yıldır sektöre hizmet veren ulu bir çınarın takdire layık görülmesinin kendileri için büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyleyerek Turkuaz Medya Grubuna ve Yeni Asır Gazetesi Ailesine teşekkür etti.

Yavuz bu ödüle de temel teşkil eden, bölgede son yılların en büyük inşaat projesi MyLife City’den söz ederek, “40 yıllık tecrübemizi Ege Bölgesi’nin en büyük konut projesi olan MyLife City ile taçlandırıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne, her projemize tereddüt etmeden, azimle ve inançla başladığımız gibi MyLife City’de de cesaretle elimizi taşın altına koyduk” dedi.

MyLife City’nin 300 bin metrekareyi aşan inşaat alanı, bölge tarihinde rekor sayılacak 1538 konut sayısı, sosyal alanları, 25 bin metrekarelik kapalı alışveriş merkezi ve cadde dükkanları ile Aydın’ın kalbinde yükselecek dev bir proje olduğunu söyleyen Yavuz, “Allah’ın izni ile söz verdiğimiz tarihte tamamlayarak ekonomimize katkı sağlayacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Yavuzlar İnşaat, MyLife City, Melih Yavuz
Yorumlar
Haber Yazılımı